Garnityr granater

Garnityr granater
Garnityr granater
Garnityr granater
Garnityr granater
Garnityr granater
Garnityr granater
Garnityr granater
Garnityr granater
Garnityr granater
Garnityr granater

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GARNITYR, 5 dlr., granater, 1900-talets första hälft, bestående av: halsband, örhängen, 1 par, armband, hårnålar, 2 st., halsbandets längd ca 44 cm

Smärre slitage

534434

2018-04-11