Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KANNA, islamsk, (ca 800-1200 e Kr), glas, höjd ca 15 cm
Proveniens: Finns att tillgå vid förfrågan
Jordfynd, lagning, iiserande,
534437
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här