Bordssurtout silver 1800-tal

Bordssurtout silver 1800-tal
Bordssurtout silver 1800-tal
Bordssurtout silver 1800-tal
Bordssurtout silver 1800-tal
Bordssurtout silver 1800-tal
Bordssurtout silver 1800-tal
Bordssurtout silver 1800-tal
Bordssurtout silver 1800-tal
Bordssurtout silver 1800-tal
Bordssurtout silver 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSURTOUT, silver, 1800-talets andra hälft,Frankrike, med slipade flaskor av glas, , höjd ca 27 cm, vikt exkl. flaskor ca 280 g

Senare flaskor

534444

2018-04-12