Svenskt Tenn bricka

Svenskt Tenn bricka
Svenskt Tenn bricka
Svenskt Tenn bricka
Svenskt Tenn bricka
Svenskt Tenn bricka
Svenskt Tenn bricka
Svenskt Tenn bricka
Svenskt Tenn bricka

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS FOUGSTEDT, bricka, Firma Svenskt Tenn, tenn, graverad dekor, stämplad ´Svensk Tenn´, Stockholm, 1944, diameter ca 25 cm

Bruksslitage, några repor och märken, lätt böjd

534465

2018-04-14