Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS FOUGSTEDT, bricka, Firma Svenskt Tenn, tenn, graverad dekor, stämplad ´Svensk Tenn´, Stockholm, 1944, diameter ca 25 cm
Bruksslitage, några repor och märken, lätt böjd
534465
2018-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här