Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
HÅKAN REHNBERG (född 1953): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Håkan Rehnberg 2011. Olja på plexi, 30x36,5 cm.
PROVENIENS: Galerie Nordenhake Stockholm
534467
2018-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här