Håkan Rehnberg olja

Håkan Rehnberg olja
Håkan Rehnberg olja
Håkan Rehnberg olja
Håkan Rehnberg olja
Håkan Rehnberg olja
Håkan Rehnberg olja

Klubbat för:

16 500 SEK

Schätzwert

18 000 SEK

Beschreibung

HÅKAN REHNBERG (född 1953): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Håkan Rehnberg 2011. Olja på plexi, 30x36,5 cm.

PROVENIENS: Galerie Nordenhake Stockholm

Zustandsbeschreibung

534467

2018-04-16