Bo von Sweigbergk oljemålning

Bo von Sweigbergk oljemålning
Bo von Sweigbergk oljemålning
Bo von Sweigbergk oljemålning
Bo von Sweigbergk oljemålning
Bo von Sweigbergk oljemålning
Bo von Sweigbergk oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BO VON ZWEIGBERGK(1897-1940): stadsbild, signerad Zweibergk 1933, olja på duk, 45 x 54 cm

534472

2018-04-13