Hjalmar Strååt oljemålning

Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971) utsikt från gamla stan mot skeppsholmen, signerad Hj Strååt, olja på pannå, 26,5x36 cm

534478

2018-04-12