Spegelbyrå 1800-tal nyrenässans

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 4-lådig, uppsats med 2 lådor, dekor av bl a diamantsnitt, ljusarmar samt dragbeslag i mässing, fasettslipad spegelglas, höjd ca 191, 100x52 cm

Slitage, nyckel saknas

534481

2018-04-12