Strajk design Thomas Jelinek

Strajk design Thomas Jelinek
Strajk design Thomas Jelinek
Strajk design Thomas Jelinek
Strajk design Thomas Jelinek
Strajk design Thomas Jelinek
Strajk design Thomas Jelinek
Strajk design Thomas Jelinek
Strajk design Thomas Jelinek

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

THOMAS JELINEK, sidobord, 1 par, "Strajk", IKEA, stålrör och vitt laminat, på hjul, höjd 56 cm

Bruksslitage, repor

534491

2018-04-12