Sven Erixson olja

Sven Erixson olja
Sven Erixson olja
Sven Erixson olja
Sven Erixson olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Midsommarfesten ur Aniara", signerad Sven Erixson, olja på duk, ca 37x54 cm

534501

2018-04-25