Marc Chagall akvatint

Marc Chagall akvatint
Marc Chagall akvatint
Marc Chagall akvatint
Marc Chagall akvatint

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): Frankrike, ´L´âne au bouquet de fleurs´ (1968), etsning / akvatint, signerad Marc Chagall, numrerad 32 / 50, ca 34,6x39,5 cm

534518

2018-04-12