Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985): Frankrike, ´L´âne au bouquet de fleurs´ (1968), etsning / akvatint, signerad Marc Chagall, numrerad 32 / 50, ca 34,6x39,5 cm
534518
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här