Roberto Barbieri stolar

Roberto Barbieri stolar
Roberto Barbieri stolar
Roberto Barbieri stolar
Roberto Barbieri stolar
Roberto Barbieri stolar
Roberto Barbieri stolar
Roberto Barbieri stolar
Roberto Barbieri stolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO BARBIERI, "Kate", stolar, 4 st., Zanotta, vit polyamid, stapelbara, sitthöjd ca 45 cm

Smärre repor och bruksslitage

534549

2018-04-14