Klubbat för:
25 000 SEK
Schätzwert
20 000 SEK
Beschreibung
ARTHUR PERCY (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad och daterad Percy-31, olja på duk, 64x50 cm
Zustandsbeschreibung
534558
2018-04-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner