Arthur Percy oljemålning

Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Schätzwert

20 000 SEK

Beschreibung

ARTHUR PERCY (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad och daterad Percy-31, olja på duk, 64x50 cm

Zustandsbeschreibung

534558

2018-04-24