Rymdmått

Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått
Rymdmått

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYMDMÅTT, 8 st, koppar, 1856 samt 1857, höjd ca 6-30 cm

slitage, smärre skador

534563

2018-04-18