Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RYMDMÅTT, 8 st, koppar, 1856 samt 1857, höjd ca 6-30 cm
slitage, smärre skador
534563
2018-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här