Lars Hillersberg Pop Art & Underground
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARS HILLERSBERG (1937-2004): "Bröderna Victor", 1966, färglitografi, signerad Lars Hillersberg, bildstorlek ca 26x35 cm
Utställd på "Entreprenör och provokatör", Kulturhuset, 2013.
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se
Smärre slitage
534587
2018-05-20