Lars Hillersberg Pop Art & Underground

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): "Bröderna Victor", 1966, färglitografi, signerad Lars Hillersberg, bildstorlek ca 26x35 cm

Utställd på "Entreprenör och provokatör", Kulturhuset, 2013.

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Smärre slitage

534587

2018-05-20