Brandsläckare

Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRANDSLÄCKARE, 2 st., 18/1900-tal, koppar, en med glasinsats, höjd 60-70 cm

bruksslitage, en glasinsats saknas

534589

2018-04-18