Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRYDDHYLLA, porslin, 1925-1939-talets första hälft (1925-1939), 10 (+1) behållare, märkt Gefle Porslinsfabrik, höjd ca 20,5, 55x17 cm
Obetydligt slitage
534607
2018-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här