Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARVID JORM (1892-1964): "Skreanäs", Sjöbods interiör, signerad Jorm, daterad a tergo 1930, olja på duk, 62x82 cm
Skador: Smärre krackeleringar
Smärre krackeleringar
534616
2018-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här