Arvid Jorm oljemålning

Arvid Jorm oljemålning
Arvid Jorm oljemålning
Arvid Jorm oljemålning
Arvid Jorm oljemålning
Arvid Jorm oljemålning
Arvid Jorm oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID JORM (1892-1964): "Skreanäs", Sjöbods interiör, signerad Jorm, daterad a tergo 1930, olja på duk, 62x82 cm
Skador: Smärre krackeleringar

Smärre krackeleringar

534616

2018-04-13