Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Motiv av munk med vinflaskor, signerad och daterad F.W Odelmark 1899, olja på duk, ca 81x40 cm
Ställvis mindre krackelering och ytsmuts
534638
2018-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här