Ring 18 k guld
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RING, 18 k guld, empire, planslipad karneol, Adolf Sjöbäck, Lund, årsstämpel otydlig, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 9 g
Lödmärken, sten med repor och smärre kantnagg samt skrapmärken undertill
534644
2018-04-20