Stringhylla

Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, golvmodell med 4 hyllplan, skåp, lådhylla, mahognyfaner, 2 grålackade gavlar, gavlarnas höjd ca 215 cm, hyllplanens bredd 78 cm

2 nycklar medföljer, bruksslitage

534670

2018-04-13