Stringhylla
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, golvmodell med 4 hyllplan, skåp, lådhylla, mahognyfaner, 2 grålackade gavlar, gavlarnas höjd ca 215 cm, hyllplanens bredd 78 cm
2 nycklar medföljer, bruksslitage
534670
2018-04-13