Håkan Nyberg Pop Art & Underground

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÅKAN NYBERG (född 1938): "Råttan", screentryck, bladstorlek 62 x 45 cm

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Ställvis kraftigt slitage, fläckar, reva, skador i hörn.

534686

2018-05-20