Håkan Nyberg Pop Art & Underground
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÅKAN NYBERG (född 1938): "Råttan", screentryck, bladstorlek 62 x 45 cm
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se
Ställvis kraftigt slitage, fläckar, reva, skador i hörn.
534686
2018-05-20