Chopard herrarmbandsur i 18 k
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHOPARD, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 8338, 1015, cal peseux 320, läderarmband samt spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage
534687
2018-04-20