Barvagn funkis
2018-04-13
534706
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BARVAGN, funkis, 1900-talets första hälft, svartlackerad med glasade dörrar och skiva, höjd ca 74, 63x43 cm
Smärre slitage, repor, nyare bemålning