Skåp 1800-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, rödmålat med blåmålade detaljer, med bakomliggande hyllinredning, längd ca 112 cm, bredd ca 40 cm, höjd ca 165 cm
Slitage, antikbehandlad, senare bemålning och dekor, sprickor, maskstungen
534729
2018-04-14