Sigillstamp tenn

Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn
Sigillstamp tenn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGILLSTAMP, 1900-talets början, sittande gosse, tenn, monogramsignerad OA (troligen Olof Arborelius), höjd 8,5 cm

534735

2018-04-13