Petter Thoen ´´Clark Kent´´

Petter Thoen ´´Clark Kent´´
Petter Thoen ´´Clark Kent´´
Petter Thoen ´´Clark Kent´´
Petter Thoen ´´Clark Kent´´

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, numrerad 143/230, färglitografi, bildmått ca 28x36 cm

Ej examinerad ur ramen

534736

2018-04-13