Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, numrerad 143/230, färglitografi, bildmått ca 28x36 cm
Ej examinerad ur ramen
534736
2018-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här