Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN WÄRFF, skål, Kosta Boda, "Artist choice", signerad och numrerad Kosta Boda Wärff 7050709, höjd ca 16, diameter 28 cm, originalkartong medföljer
534740
2018-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här