Skål Göran Wärff Artist choice

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF, skål, Kosta Boda, "Artist choice", signerad och numrerad Kosta Boda Wärff 7050709, höjd ca 16, diameter 28 cm, originalkartong medföljer

534740

2018-04-13