Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖCKER, blandat, 1700-1800-tal, 20 st Bl.a. Bellman, Fredmans handskrifter, Odyssen, Gyllenborgs fabler, Astoria, Magia Naturalis, Kellgrens skrifter, m.fl
Defekter och skador
534742
2018-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här