Hans-Agne Jakobsson taklampa

Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, blålackerad med vit glaskupor, etikettmärkt Hans-Agne Jakobsson Markaryd Sweden, 6 ljuspunkter, höjd ca (exl sladd) 30, diameter ca 30 cm

Bruksslitage, plastfäste vid stommens överdel saknas, ej funktionstestad

534745

2018-04-13