Maja Braathen oljemålning

Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAJA BRAATHEN (1896-1973): "Försommar", signerad, daterad a tergo 1955, olja på duk, 47,5x65 cm

534748

2018-04-13