Skåp barockstil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, barockstil, 1800-talets slut, ek, dörrar med speglar, spiralformade kolonetter, klotformade framben, hyllinredning samt draglåda, nyckel finns, mått ca: H 169 cm B 84 cm Dj 46 cm
Åldersslitage, torrsprickor
534749
2018-04-13