Kandelabrar senempire

Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, för fyra ljus vardera, förgyllda och svartpatinerade, dekor med bockhuvuden samt klövar, 54,5 cm

534757

2018-04-13