Klubbat för:
12 000 SEK
15 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, för fyra ljus vardera, förgyllda och svartpatinerade, dekor med bockhuvuden samt klövar, 54,5 cm
534757
2018-04-13