Sven Arne Gustav Granhall kolkrita

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN ARNE GUSTAV GRANHALL (Född 1915-): Liggande modell, kol och krita, signerad och daterad Granhall-41, bladmått 55x43 cm

534759

2018-04-17