Skulpturer 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, man och kvinna, 1800-talets senare hälft, Frankrike, förgylld och mörkpatinerad brons, på marmor sockel, höjd 19 resp. 18 cm

534766

2018-04-13