Grand tour - Fragment av fot

Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot
Grand tour - Fragment av fot

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRAGMENT av en fot med sandal (1700/1800-tal) möjligen avgjutning från ett romerskt original, mörkpatinerad brons, höjd ca 7,5, längd 18 cm

Åldersrelaterat slitage

534782

2018-04-12