Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FRAGMENT av en fot med sandal (1700/1800-tal) möjligen avgjutning från ett romerskt original, mörkpatinerad brons, höjd ca 7,5, längd 18 cm
Åldersrelaterat slitage
534782
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här