Karl Laine Finnfeelings silver smycken
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL LAINE, armband, hänge, ring, örhängen, 1 par, silver, Kultasepät Sten & Laine, Finnfeelings Oy, Turku, Finland, med runda, blandslipade bergkristaller, örhängen med stift, armband stämplat 1979, armbandetslängd ca 19.5 cm, hängetshöjd ca 3.2 cm, örhängensdiameter ca 0.5 cm, ringen med justbar storlek, 1 venezialänk kedja medföljer, längd ca 50 cm, totalvikt ca 29.2 g
Bruksslitage, ställvis anlöpning
534788
2018-04-20