Karl Laine Finnfeelings silver smycken

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL LAINE, armband, hänge, ring, örhängen, 1 par, silver, Kultasepät Sten & Laine, Finnfeelings Oy, Turku, Finland, med runda, blandslipade bergkristaller, örhängen med stift, armband stämplat 1979, armbandetslängd ca 19.5 cm, hängetshöjd ca 3.2 cm, örhängensdiameter ca 0.5 cm, ringen med justbar storlek, 1 venezialänk kedja medföljer, längd ca 50 cm, totalvikt ca 29.2 g

Bruksslitage, ställvis anlöpning

534788

2018-04-20