Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), metall plakett, NK-verkstäder, med blå emalj dekor, signerad Stig L, höjd ca 115x45 cm

Omgjorts av en bordsskiva, några mindre repor, slitage

534805

2018-04-14