Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
YTTERFODER, majolika, jugend, märkt Rörstrand, dekor med tistlar i grönt och rosa, höjd ca 17 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelerad, slitage
534808
2018-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner