Ytterfoder Rörstrand

Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

YTTERFODER, majolika, jugend, märkt Rörstrand, dekor med tistlar i grönt och rosa, höjd ca 17 cm

Zustandsbeschreibung

Krackelerad, slitage

534808

2018-04-20