Klubbat för:
4 800 SEK
4 000 SEK
FIGURIN möjligen Demeter, Tanagra, Grekland, (300-tal f Kr), terrakotta med rester av grundering och bemålning, höjd ca 24,5 cm
Proveniens: Från äldre samling, Belgien
Jordfynd,
534809
2018-04-12