Tuschsten Kina

Tuschsten Kina
Tuschsten Kina
Tuschsten Kina
Tuschsten Kina
Tuschsten Kina
Tuschsten Kina
Tuschsten Kina
Tuschsten Kina
Tuschsten Kina
Tuschsten Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUSCHSTEN, Kina, 1900-tal, skuren dekor av drake bland moln, längd ca 21 cm, i träetui

Repor, träetuiet med skada

534823

2018-04-14