Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARFÖREMÅL, 5 dlr, 18/1900-tal, bestående av: fat, 3 st, skålar 2 st., varav ett med lock

Bruksslitage, mindre skador

534838

2018-04-18