Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, porslin, Kina, 1900-tal, Guangxus märke, dekor med mille fiori, diameter ca 23 cm

Slitage

534849

2018-04-20