Skrivbord Thinner

Skrivbord Thinner
Skrivbord Thinner
Skrivbord Thinner
Skrivbord Thinner
Skrivbord Thinner
Skrivbord Thinner
Skrivbord Thinner
Skrivbord Thinner
Skrivbord Thinner
Skrivbord Thinner

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOBIAS BERNETH, Karl Andersson & Söner, matbord / skrivbord "Thinner", vitlaminerat, höjd ca 73, 140x80 cm
Skador: Smärre slitage

Skador

534856

2018-04-13