Lars Hillersberg - Ingmar Bergman Politisk konst
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS HILLERSBERG (1937-2004): Ingmar Bergman - "Jag ser på Ingmar Bergman. Han ser så demonisk ut. Den som ser så demonsisk ut är slut., signerad och daterad Lars Hillersberg -69, blandteknik/collage, ca 24x32
Oramad, skador, fläckar
534858
2018-05-01