Lars Hillersberg - Ingmar Bergman Politisk konst

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): Ingmar Bergman - "Jag ser på Ingmar Bergman. Han ser så demonisk ut. Den som ser så demonsisk ut är slut., signerad och daterad Lars Hillersberg -69, blandteknik/collage, ca 24x32

Oramad, skador, fläckar

534858

2018-05-01